יום חמישי, 16 בינואר 2020

סדרת WHITE ORBIT מתחדשת בטעמי תות והדרים-מנטה

סדרת WHITE  ORBIT 
מתחדשת בטעמי תות והדרים-מנטה
ומזמינה את הקהל להופיע עם חיוכים נוצצים

 על שלט חוצות בעזריאליסדרת המסטיקים המובילה בישראל ORBIT WHITE , המסייעת לשמירה על שיניים לבנות ונשימה רעננה, מתחדשת בסדרת טעמים המתווספים למגוון הקיים, לחיזוק המסר של חיוך מלא ביטחון. הטעמים החדשים: תות והדרים-מנטה, יוצעו באריזות בקבוקונים חסכוניות לצריכה נוחה ושמירה על טריות.   
אין יותר מרענן מבחינתי לסיים אימון ספינינג מטורף
לעצור הכל לשתות לרוויה ולקנח עם מסטיק אורביט ללא סוכר בטעם תות
טעמי הפירות החדשים ממש טובים
אני מאוד אהבתי וגם כל מי שהצעתי לו לטעום מהסדרה החדשה.

מותג ORBIT החליט על הרחבת המגוון בסדרת המסטיקים ללא סוכר ORBIT WHITE , שכללה עד היום את טעם המנטה הקלאסי וטעם פירות. על הגדלת היצע המוצרים הוחלט בעקבות האהדה הגדולה של הצרכן הישראלי לסדרת הWHITE , והמודעות הגוברת לאסתטיקה של הפה והצורך בחיוך צחור ופוטוגני בעידן הסלפיז.
במסגרת הוספת טעמי הפירות החורפיים, מותג ORBIT יוצא בקמפיין "WHITE ORBIT - Show off your smile in style", המוקדש לחיזוק תחושת הביטחון העצמי עם שיניים נוצצות ותחושת פרשיות בפה. במסגרת הקמפיין יוצג פילטר חדש לאינסטגרם ולפייסבוק שיוסיף נצנוץ "בלינג" מרשים לשיניים לכל חיוך שיצולם – ניתן להוריד באתר http://orbitsmile.co.il.
צרכנים שיעלו תמונה של חיוך לבן ומנצנץ במיוחד יוכלו להופיע על שלט ענק על בניין עזריאלי בתל אביב, שיציג את החיוכים המרשימים ביותר בין התאריכים 20-25 בינואר, וכן באפשרות לזכות בשוברי קנייה מפנקים לרשתות האופנה, שישלימו את הסטייל הנוצץ מהשיניים לשאר הגוף.
את בקבוקוני ORBIT ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם.

מחיר מומלץ לצרכן: 10.90 שקלים, עבור בקבוקוני 64 גרם. 

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!