יום שישי, 5 בספטמבר 2014

חדש בישראל! אדויל, מותג משככי הכאבים המוביל בארצות הברית משיק: אדויל פורטה - לטיפול יעיל ומהיר בכאבים

חדש בישראל!
אדויל, מותג משככי הכאבים המוביל בארצות הברית משיק:
אדויל פורטה  - לטיפול יעיל ומהיר בכאבים

הוכח מחקרית כמעביר את הכאב תוך כ- 10 דקות
ופעיל לאורך זמן - עד 8 שעות ללא כאבים

בימים אלו מושק בישראל אדויל פורטה, מוצר חדש מסדרת אדויל, מותג משככי הכאבים המוביל בארצות הברית, המשווק על ידי חברת התרופות "ניאופרם". אדויל פורטה הוא משכך כאבים לטיפול יעיל ומהיר נגד כאבים חזקים, שהוכח מחקרית כמעביר את הכאב תוך כ- 10 דקות ופעיל לאורך זמן- עד 8 שעות ללא כאבים.
אדויל פורטה מטפל במגוון רחב של כאבים חזקים: כאבי ראש, שיניים, מחזור, גב ושרירים. הוא יעיל גם בהורדת חום ובנוסף הוא גם נוגד דלקת במחלות שגרוניות (ריאומטיות) ועל כן ניתן להשתמש בו כטיפול  בדלקת מפרקים.

אדויל הושק בישראל בשנת 2000. המוצר הראשון שהושק היה אדויל ליקוי-ג'ל, משכך הכאבים הראשון בישראל בקפסולת ג'ל, אשר כבש את הקטגוריה שלו תוך זמן קצר מאוד. עם השנים ובמטרה לתת מענה לצרכים שונים הושקו מוצרים נוספים ממשפחת אדויל – אדויל ילדים (2002) – להורדת חום מהירה ושיכוך מגוון כאבים בילדים ואדויל קולד&סינוס (2007) – להקלה יעילה ומהירה בתופעות של שפעת וצינון."אדויל חזק מהכאב"
אדויל פורטה ישווק תחת המסר המרכזי של המותג, המתייחס ליעילות המוצר: "אדויל חזק מהכאב". גם מוצר זה עונה על שלושה פרמטרים החשובים לישראלים: בטיחות, יעילות ומהירות הפעולה.

אדויל פורטה נמכר כתרופה ללא מרשם רופא OTC)) בבתי המרקחת באריזה המכילה 20 קפסולות ג'ל. כל קפסולה מכילה 400 מ"ג חומר פעיל (איבופרופן), המגיע כנוזל, נספג מהר יותר, מגיע מהר למוקד הכאב ולכן השפעתו יעילה יותר.

נתקלתי השבוע בכאב גב חזק- עומס כבד בשבוע העבודה.
אני לא נוהגת לקחת כדורי הקלה בכאבים אך הכאבים היו קשים יותר ממה שאני יכלתי לסבול בשקט.
הדעה שלי בלבד ועל סמך התנסות שלי פרטית בתרופה.
בלעתי כדור 1 ואחרי שעה הרגשתי הקלה מרגיעה מכאב הגב שתפס אותי.

מחקרי צרכנים מראים : השימוש העיקרי במשככי כאבים הוא לכאבי ראש
73% מהמשתתפים במחקר צרכנים, שבוצע עבור ניאופרם ישראל על ידי מכון ברנדמן ביולי 2013, בקרב כ- 315 בוגרים בגילאי 25-55, ציינו כי השימוש העיקרי למשככי כאבים הוא עבור כאבי ראש. כאבי שיניים, צויינו במקום השני, אך בהפרש ניכר ביותר.כמו כן המחקר מראה כי כ -  94% מהאוכלוסיה השתמשו במהלך השנה האחרונה במשככי כאבים, כשרובם נוטים לצרוך אותם בתדירות של עד פעם בחודש. במחקר שוק אחר שנערך על ידי חברת אושיק רושניק ב - 2011 עולה, כי עוצמת הכאב הגבוהה ביותר, היא ממיגרנה ומכאב צוואר בעוד עוצמת הכאב הנמוכה ביותר היא מכאבי גרון ושפעת. רוב משתמשי משככי הכאבים, נוטלים לרוב כדור אחד עבור הכאב ממנו הם סובלים, אך 23% ממשתמשי אדויל, נוטלים שתי קפסולות יחד להפחתת הכאב.
אדויל פורטה נותן פתרון למשתמשים המחפשים משכך כאבים חזק, יעיל ובטוח, הוא מכיל 400 מ"ג של חומר פעיל (איבופרופן) בקפסולת ליקווי ג'ל אחת.


מחיר מומלץ לצרכן: 49.70 ₪ לאריזה של 20 קפסולות.

ניתן להשיג את אדויל פורטה ברשתות הפארם ובבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ,       ללא מרשם רופא.


עוד מספר דברים שלא ידעת על אדויל:

-         בניגוד לשווקים ברחבי העולם, בהם הושק בפעם הראשונה אדויל כטבליות, הוחלט בישראל על אסטרטגיה שונה. המוצר הראשון מסדרת אדויל שהושק היה אדויל ליקווי ג'ל וזאת על מנת ליצור בידול משמעותי ממותגים קיימים ולהציע לצרכנים ערך מוסף המבוסס על חדשנות.
-         החומר הפעיל באדויל, איבופרופן, הוא מולקולה נפוצה ממשפחת ה – NSAID – חומרים אנטי דלקתיים, שאינם סטרואידים.
-         אדויל הוא כוכב - אדויל "הופיע" בסצינות בסרטי קולנוע מפורסמים רבים, ביניהם: "מה נשים רוצות" בכיכובו של מל גיבסון ו"השטן לובשת פראדה" בכיכובה של מריל סטריפ.
-         באוניברסיטת סטנפורד היוקרתית, קיימת כבר כמה שנים קבוצה בשם "אדויל" שמשחקת במשחק שהוא מסע ארוך של פתירת פאזל.