יום שישי, 15 במאי 2020

גלידות נסטלה ממשיכה לחדש עם גלידות שיעזרו לחזור לשגרת הקיץ: טילון Extreme עשיר בטעמים עם מטבע שוקולד לבן, קראנץ' פופקורן וקרמל מלוח, שלגון שוקולד Milka ושרבט שהוא גרסה קפואה למשקה האנרגיה XL - אפשר להתחיל את הקיץ

טילון Extreme עשיר בטעמים עם מטבע שוקולד לבן, קראנץ' פופקורן וקרמל מלוח, שלגון שוקולד Milka
ושרבט שהוא גרסה קפואה למשקה האנרגיה XL - אפשר להתחיל את הקיץ


בימים כתיקונם בפתחה של עונת הקיץ החמה היינו כבר מוציאים את בגדי הים מהארון ומצטיידים בקרם הגנה משמש. אולם נראה שבתקופה הקרובה את מסיבות הקיץ בים יחליפו מסיבות המרפסת והחצר הסמוכה לבית.
למרות שכולנו היינו מעדיפים לבלות את הזמן שלנו בטיולים, בחוף הים או בחופשות ביעדים אקזוטיים ברחבי העולם, יש דבר אחד שתמיד מצליח לעלות לכולנו חיוך על הפנים: גלידה חדשה!
גלידות נסטלה ממשיכה את החדשנות וההשקות החדשות ומרחיבה את סדרת טילוני Extreme, סדרת קרנאץ' ולה קרמריה. כמו כן, מציעה חדשנות עם שלגון המבוסס על שוקולד Milka ואוריאו. לצד זאת, ממש מעכשיו על המדפים: שלגון XL energy drink שהוא ממש שלגון אנרגיה.
בקטגוריית הפינוק: Extreme אמריקה, טילון וניל עוגיות עם ליבת אוריאו עשירה ומטבע שוקולד לבן בתוספת עוגיות. קראנץ' פופקו, קראנץ' גלידת וניל עם ריפל קרמל מלוח ותוספת פופקורן מתוק בציפוי. מאגדת שלגון Milka, גלידת שוקו-וניל בציפוי שוקולד מילקה עם פצפוצי אורז, ומעתה שלגון אוראו אשר ניתן לרכישה גם במאגדות.

בנוסף לכך, מפתיעה השנה גלידות נסטלה עם שלגון XL Energy Drink, שרבט בצורת קונוס המכיל את תמצית משקה האנרגיה XL ומספק את אותה האנרגיה האהובה שיש בפחית. מעתה, יוכלו צעירים, לא רק ליהנות מחידוש הכוחות אותו מעניק המשקה, אלא גם בצינון קיצי מרענן ומספק.
עולמה של רויטל
שהשליח דפק על דלתי עם החדשים של נסטלה, הוא גרם להרבה חיוכים בבית, מסגרות קורונה התחילו לתת את אותתיהם, קושי גדול והכלה של תקופה מאתגרת מאוד.
הגדול שעובד מהבית כבר 3 חודשים, ושמח שיוכל להתקרר עם שלגון XL ולקבל בוסט של אנרגייה לאחר יום עבודה ארוך.
הקטנים של הבית, נהנו בטירוף מכל הטעמים החדשים של נסטלה, הם שיבחו במיוחד את הקראנצ' פופקורן וקרמל מלוח, מסרו לי למסור לו שהוא גאון!
אחלה של טעמים לקיץ המתקרב בענק, מומלץ להתענק בשמש החמה, או במקום מקורר.
טעים, טעים, וממכר!!!!!!!!!!!!
עולמה של רויטל


בקטגורית החבילות לבית: לה קרמריה שוקו וניל, גלידות שוקולד וניל מופחתת סוכר ושומן וללא מדבקות אדומות. 
עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!