יום חמישי, 19 בספטמבר 2019

לכבוד חגי תשרי משיקה "ב.ש צעצועים" מזוודות וטרולי מעוצבים שהופכים לעמדות מרהיבות של מרפאה, מטבח, טיפוח וכלי עבודה!


לכבוד חגי תשרי משיקה "ב.ש צעצועים" מזוודות וטרולי מעוצבים שהופכים לעמדות מרהיבות של מרפאה, מטבח, טיפוח וכלי עבודה!
הערכות, במותגי פרוזן, מיקי ומיני מאוס, חד קרן, ספיידרמן, סמי הכבאי, נסיכות והלו קיטי, כוללות מגוון עשיר של פריטים 
ואביזרים ומספקות שעות רבות של משחק והנאה

חברת "ב.ש צעצועים", המתמחה בייבוא ושיווק צעצועים ממותגים, משיקה לחגי תשרי סדרה של מזוודות וטרולי, שהופכים לעמדות משחק מרהיבות שכל ילד וילדה ישמחו לקבל! בכל ערכת-מזוודה מוצע מכלול עשיר של פריטים ואביזרים ייעודיים, שיספקו שעות רבות של משחק, דמיון והנאה.
הערכות, הכוללות את תחומי המטבח, הטיפוח, כלי העבודה והמרפאה, מוצעות במותגים האהובים של  מיקי מאוס, מיני מאוס, פרוזן, חד קרן, ספיידרמן, סמי הכבאי, נסיכות והלו קיטי. בנוסף למזוודה ולטרולי, מעוצבים גם כל הפריטים והאביזרים בהתאם למותג.

כאשר פותחים את המזוודה או הטרולי, הן הופכות לעמדת משחק עליה ובתוכה מסדרים את הפריטים והאביזרים. עם סיום המשחק, מסדרים בקלות את כל הפריטים בחזרה, בתוך המזוודה או הטרולי. מאחר שמדובר במזוודה ובטרולי, הרי שאפשר לקחת אותם בנוחות לסבא וסבתא, לבני הדודים או לחברים.
אז אנחנו לקחנו את ערכת הרופא של הבן שלי לביקור אצל הסבתא, שם אופק שלי טיפל בכל המשפחה, הפשיל שרוולים ויאללה לעבודה, חיסן את בני המשפחה, בדק להם חום, בדק לנו וירוסים בכל הגוף. מזל שכולנו יצאנו בריאים:) 
ערכות נעימות למשחק, מתנה מתוקה שכל ילד או ילדה ישמחו לקבל לחג ראש השנה.
ערכת המטבח, למשל, מכילה  מאכלים שונים, פירות וירקות, כלים, סירים, סכו"ם ועוד. הילדים יכולים "להכין" מאכלים שונים בסירים, להזמין אחרים להשתתף איתם בהכנות ובארוחה, לאכול עם סכין, מזלג וכף, לשטוף את הכלים ולהחזירם למזוודה.  חלק מערכות הטרולי גם מאירות ומשמיעות קולות (בהוספת בטריות). בערכת המטבח למשל, הכיריים מאירים ומשמיעים קולות של בישול, ובערכת הטיפוח – הלב האדום שבראש שולחן האיפור - מאיר וזוהר.


כל משחק דמיוני ומשחק תפקידים מסייע להתפתחות תקינה של ילדים: הם מאפשרים לילד להבין את סביבתו בדרך של התבוננות וחיקוי, ולהתנסות בעצמם בפעילויות של מבוגרים. אפשר לשחק לבד, עם חברים אחים, דודים, סבים או הורים.
הערכות מתאימות מגיל 3 ומעלה.
מחירים: מזוודה: 60 ש"ח;  טרולי: 120 ש"ח.
להשיג ברשתות ובחנויות הצעצועים ברחבי הארץ.


עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!