יום שבת, 5 באוגוסט 2017

פנינה רוזנבלום משיקה ליין של מוצרי בריאות ועולמה של רויטל מציג: תבשיל עוף עם אורז בבישול ארוך!

פנינה רוזנבלום משיקה ליין של מוצרי בריאות ועולמה של רויטל מציג: 

תבשיל עוף עם אורז בבישול ארוך!פנינה רוזנבלום משיקה סדרת מוצרים חדשה על טהרת המזון הטבעי, פותחת את שוק הסופר פוד לקהל הרחב ומציגה חדשנות מוצרית בדמות קינואה ב-4 טעמים, תערובת גרעינים ורוטב להכנת עוף.
הסדרה, אשר נקראת “בריאות מהטבע” מביאה חדשנות לשוק המזון הבריא בישראל.כאמור, המוצר הראשון הוא קינואה בטעמים שהינו מוצר חדשני בשוק בו עד היום נמכרה רק הקינואה המסורתית.
הסדרה החדשה תכלול, בשלב הראשון,קינואה ב-4 טעמים שונים: פטריות, ים תיכונית, איטלקית וירקות.

בתחום “הסופר פוד”, פנינה רוזנבלום משיקה “תערובת מזונות על” מוכנה, אשר תכיל: זרעי פשתן, צ’יה וגוג’י ברי בחבילה אחת.התערובת מתאימה לפיזור על סלט ירקות ופירות, ליוגורט, שייק פירות ועל מאפה לחם/לחמניות.


פנינה רוזנבלום תתחיל לשווק, לראשונה ברשתות המזון בישראל,קינואה מתובלת ב-4 טעמים שונים ובנוסף היא נכנסת לתחום המזון הצומח ביותר בישראל היום: הסופר פוד, כאשר היא משיקה “תערובת מזונות על”, אשר לראשונה תהיה נגישה לצרכן הישראלי.
החלטתי להשתמש ברוטב המצויין של עוף של פנינה רוזנבלום, ולהכין עוף עם אורז בליווי הרוטב בבישול ארוך בתבנית חסינה בבישול ארוך בתנור!

להשרות כ- 10 שעות חלקי עוף בחצי בקבוק רוטב,
 להוסיף שום כתוש כף, מלח גס, פלפל שחור ומעט סילאן או דבש.
להוסיף כוס וחצי של אורז ו3 כוסות מים ואת הנוזל שספג העוף 
בתבנית חסינה לאפייה בתנור כ שעה וחצי בחום של 200 מעלות
 עם נייר כסף בחצי שעה הראשונה ולאחר מכן לתת אפייה ב220 
מעלות.
העוף יוצא בטעם אסייתי מתקתק, והאורז טעים וקראנצי!
שילוב מצויין וטעים להפליא, הכל בתבנית אפייה אחת ויש לכם 
ארוחת צהריים משביעה ובריאה!
פנינה רוזנבלום אומרת: "המודעות הגוברת בשוק הישראלי לאורח חיים בריא ומהיר, הובילה אותנו להבנה כי אנו חייבים להעניק לצרכנים את מבוקשם. הסדרה החדשה באה להנגיש את טרנד הבריאות ומזונות העל לכלל עם ישראל, והיא מייצגת את הקו המנחה בחיי ושל החברה בבעלותי, והוא שמירה על התזונה ואורח חיים בריא. זאת לצד אסטרטגיית יצירת חדשנות מוצרית".
מחירי סדרת הקינואה החל מ- 24 ₪, רוטב לעוף החל מ- 17 ₪, תערובת גרעינים ותערובת מזונות-על החל מ- 25 ₪. להשיג ברשתות שיווק נבחרות

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!