יום שישי, 18 בנובמבר 2016

מוצרים חדשים בסדרת כלי הכתיבה הריחניים "סנטוס"


חזרה לבית הספר 2016
מוצרים חדשים בסדרת כלי הכתיבה הריחניים "סנטוס"
לקראת החזרה לבית הספר, משיקה חברת "הנסיך הקטן" סדרה חדשה של כלי כתיבה ריחניים של המותג הייחודי "סנטוס" SCENTOS   .  


סדרת המוצרים החדשה מגניבה ומגוונת תהפוך את חזרתם של הקטנטנים, לבית הספר והגנים, לחוויה קלה, מהנה וריחנית, והיא כוללת עטי ג'ל ריחניים זוהרים, עפרונות וטושים בריח פירות, טושים בריח סוכריות ועוד.

כלי כתיבה הריחניים של "סנטוס" משלבים טכנולוגיות חדשניות של ריח ואיכות מוצר גבוהה. הטושים הינם עמידים, אינם נשברים ולא מתייבשים בקלות, ולכן ניתן להשאיר אותם פתוחים ללא פקק במשך שבוע שלם.המוצרים החדשים בסדרה:

עטי ג'ל זוהרים וריחניים- עטי הג'ל כבר ידועים באיכותם ובהיותם רכים ונוחים לכתיבה. מעכשיו, ניתן לרכוש גם בצבעים זוהרים, צבעים עזים, דיו עם נצנצים, דיו מטאלי וכמובן כולם ריחניים. מגיעים באריזה של 5.

ענבל שלי מוכשרת מאוד בכל מה שקשור לאומנות, וציור.
השבוע היא הביאה משיעור ציור מהמצולות.
בדיוק הצגתי בפנייה את הטושים החדשים בסדרה.
ישר היא ניגשה לעבודה, הסניפה את ריח הפירות מהטושים והתלהבה מאוד.
היא מוסיפה לדווח כי לא רק שהטושים נוחים לצביעה, הם מאוד מפיצים ריח מתוק של פירות ונוחים לאחיזה.
הכי חשוב הטושים מדויקים ומאפשירים לבצע פינשים בציורים שלה.עפרונות צבעוניים וריחניים- עפרונות צבעוניים בניחוחות פירות משגעים. מגיעים באריזה של 12.

טושים דקים ריחניים- טושים  דקים איכותיים במיוחד, במגוון ניחוחות מדהימים של פירות. הדיו של הטוש מספיקה לזמן רב ביותר מגיעים באריזה של 10.

טושים בריח פירות- טושים רחיצים איכותיים במיוחד, במגוון ניחוחות מדהימים של פירות. הדיו של הטוש מספיקה לזמן רב ביותר.  מגיעים באריזה של 8.

טושים בריח סוכריות- טושים רחיצים איכותיים במיוחד, במגוון ניחוחות מדהימים של סוכריות. הדיו של הטוש מספיקה לזמן רב ביותר. מגיעים באריזה של 8.

צבעים עבים ומסתובבים לגיל הרך- צבעים עבים במיוחד, המותאמים לאחיזה נוחה לידיים קטנטנות שרק לומדות לצייר.  הצבעים עמידים במיוחד ולא נשברים גם אם לוחצים עליהם חזק.  מגיע באריזה בודדת.

מחיר מומלץ: החל מ- 11.90 ₪

חברת "הנסיך הקטן", היא בית איכותי למותגים מובילים, ביניהם המותג האנגלי המוביל "tommee tippee"  החברה מתמחה בייבוא מוצרי ילדים ותינוקות איכותיים, ביניהם: טומי טיפי, סמי הכבאי, טבע תום ואחרים.
 מוצרי "סנטוס" נמכרים חנויות הצעצועים וכלי כתיבה.  www.littleprince.co.il. 08-9426633עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!