יום שלישי, 23 ביוני 2015

סוף שבוע ספורטיבי וקריר גמר גביע המדינה בהחלקה אמנותית על הקרח וגמר טורניר גביע ICE PEAKS בהוקי קרח הכניסה חופשית!

סוף שבוע ספורטיבי וקריר
גמר גביע המדינה בהחלקה אמנותית על הקרח
וגמר טורניר גביע ICE PEAKS  בהוקי קרח
הכניסה חופשית!
26.06 בהיכל הקרח של ישראל Ice Peaks בחולון

גמר גביע המדינה בהחלקה אמנותית על הקרח וגמר טורניר גביע ICE PEAKS  בהוקי קרח יתקיימו החודש בהיכל הקרח בחולון .
גמר גביע המדינה בהחלקה אמנותית על הקרח יתקיים ביום שישי ה26 לחודש בין השעות 11:30-14:30. וגמר טורניר גביע ICE PEAKS  בהוקי קרח לנוער יתקיים ב26.06בשעה 14:00היכל הקרח של ישראל   \\    פארק פרס חולון   \\    www.icepeaks.co.ilIce Peaks - היכל הקרח של ישראל בפארק פרס חולון גאה לארח את גמר גביע המדינה בהחלקה אמנותית על הקרח, שיתקיים החודש, יום שישי ה-  26.06 במתחם, מיטב המחליקים בארץ ייקחו חלק בתחרות החשובה: ילדים ונוער בנים בנות, בודדים וזוגות ריקוד. במסגרת הגמר בחולון צפויים להשתתף מחליקים מכל הארץ: מטולה, אילת בת ים ראשון לציון חולון ועוד. גמר הטורניר של גביע ICE PEAKS  בהוקי קרח יתקיים גם הוא ביום שישי ה26.06 בשעה 14:00.
*משחקי הבתים בטורניר ההוקי לנוער יתקיימו בימי ב' ג' וה' 22-23 ו-25 ביוני בין השעות 08:14:00 הכניסה חופשית לצפייה בכל המשחקים. בין הקבוצות שייקחו חלק בטורניר :  Falcons Zoran , Dragons Nes ZIona, Devils Rishon-Le-Zyon,  Scorpions Bat Yam From Ukraine ,
 HC Pridneprovsk - Dnepropetrovsk city

מתחם Ice Peaks - היכל הקרח של ישראל הוקם בהשקעה של 15 מיליון ₪ על ידי משקיעים יהודים מחו"ל, במטרה למקם את ישראל על מפת ספורט החורף הבינלאומית. כיום משמש המקום מרכז האימונים של קבוצות הוקי ישראליות, שבעבר נאלצו לצאת לאימונים בחו"ל או להרחיק לגבול הצפון, ומחליקים אמנותיים המתאמנים לקראת אולימפיאדת החורף. במקום מופעל בית קפה עם כיבוד קל ושתייה חמה, וחנות הציוד המקצועי הראשונה בישראל, שמציגה את הבשורות והאביזרים המקצועיים לענפי ההוקי והחלקה על הקרח. בהגעה למתחם מומלץ להצטייד בגרביים ובגד עם שרוול ארוך. נעליים, קסדה ומגנים מסופקים על ידי המתחם (קסדה חובה עד גיל 10). הטבות למגוון ארגונים חברות וגופים, למחזיקי כרטיסי אשראי ישראכרט , לאומי קארד וויזה כאל.

אליפות ישראל להחלקה אמנותית על הקרח
P הכניסה פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום


Ice Peaks - היכל הקרח של ישראל בפארק פרס חולון
פרטים נוספים באתר המתחם: www.icepeaks.co.il או בפייסבוק: "Ice Peaks"

לפרטים בנוגע לקבוצות מאורגנות, הפקת אירועים, רכישת כרטיסים ומנויים: 03-5323008