יום חמישי, 5 בנובמבר 2020

סדרה חדשה של אבקת חלבון מי גבינה PURE WHEY HD מושקת באריזות אישיות, היגייניות ונוחות לשימוש


סדרה חדשה של אבקת חלבון מי גבינה PURE WHEY HD מושקת באריזות אישיות, היגייניות ונוחות לשימוש

בכל אריזה 25 גרם חלבון. הסדרה כוללת 6 טעמים נהדרים: בננה, קפה, שוקולד, עוגיות, וניל וטעם חדש - שוקולד-אגוזים

חברתPowertech Nutritio n , המתמחה בתוספי תזונה לספורטאים, משיקה סדרה חדשה של אבקת חלבון מי גבינה PURE WHEY HD באריזות אישיות, היגייניות ונוחות לשימוש. הסדרה מוצעת ב-6 טעמים נהדרים: בננה, שוקולד, קפה, עוגיות, וניל והטעם החדש בחברה, שוקולד-אגוזים.

כל אריזה שוקלת 33 גרם ומכילה כ-25 גרם חלבון. המוצר אינו מכיל סוכר או אספרטיים (מכיל סוכרלוז) והוא נמס מייד: צריך רק להוסיף 250 מ"ל של נוזל (מים, חלב ועוד).

גם בתקופת משבר הקורונה מקפידים ספורטאים ומתאמנים להמשיך בשגרת האימונים. אליהם הצטרפו רבים שלפני כן לא ממש הקפידו על כושר, וכעת הם מוצאים בו דרך איכותית "לשחרר אנרגיות" ובה בעת, לתרום לבריאותם הגופנית והנפשית. אלה וגם אלה דואגים לצרוך חלבון בכמות גבוהה, כדי לספק לגוף את צורכיו.

בעלי חזר מרכיבת אופניים ארוכה, הכין לעצמו שייק בתוספת תוסף תזונה בננה, יצא מעולה, תוספת אנרגייה וחלבון, שהגוף כל כך צריך לאחר אימון.

תוסיפו פירות טריים וקרח וכל המשפחה תוכל להנות!

מוצר נהדר שמוסיף אנרגייה וטעם לשייק הספורטבי שלנו.

עולמה של רויטל
בשוק קיימות אבקות שונות וכמעט כולן נמכרות במיכלים גדולים, כשכל מיכל בטעם בודד. האריזה האישית לעומת זאת מוצעת במגוון טעמים, היא מדויקת במינון, היגיינית ושומרת על הטריות והאיכות של האבקה – משום שאין צורך לפתוח בכל פעם את המיכל הגדול, ולקחת אבקה עם כוסית מדידה.

את האריזות האישיות ניתן להשיג במארזים של 20 או 60 אריזות אישיות בטעם אחד, או במארז של 60 אריזות המכיל 3 טעמים. יש לשמור במקום קריר ויבש. 

כשר חלבי בהשגחת הרבנות האזורית ערבה תיכונה ובד"צ חוג חתם סופר.

 

מחיר: מארז עם 20 אריזות אישיות - 109 ש"ח; מארז עם 60 אריזות אישיות – 268 ש"ח.

להשיג ברשתותBe , סופר פארם, רמי לוי, טבע קסטל, בחנויות טבע ובבתי מרקחת.


עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!