יום שישי, 6 במרץ 2020

חברת "אחוה" משיקה עוגה חדשה בסדרת מוצרי המאפה: עוגת שמרים בטעם קרמל

טעם של אפייה ביתית
חברת "אחוה" משיקה עוגה חדשה בסדרת 

מוצרי המאפה:

עוגת שמרים בטעם קרמל


עוגה נפלאה מבצק שמרים נימוח במילוי עשיר של קרמל, מצטרפת לסדרת המאפים הביתית של אחוה הכוללת עוגת שמרים שוקולד, קינמון ופרג • העוגה החדשה תשווק באריזת 400 גרם ובמחיר שווה לכל נפש


חברת אחוה, היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה, משיקה עוגה חדשה ומיוחדת בסדרת המאפים מתוצרתה: עוגת שמרים בטעם קרמל. העוגה החדשה מבית המאפה של אחוה עשויה מבצק שמרים נימוח, ממולאת בקרם עשיר של קרמל (32% מילוי), נימוחה בפה ובעלות טעם עשיר של אפייה ביתית. עוגת שמרים בטעם קרמל תשווק באריזה של 400 גרם, נפלאה לאירוח וכקינוח מפנק לצד שתייה קרה או חמה. מומלץ לחמם לפני ההגשה. 
השנה תרמנו משלוחי מנות לאנשים שאין להם אופציה לקבל ולהכין משלוח מנות, ביחד עם המוצרים במשלוח המנות, צירפתי את העוגה הביתית של אחוה, ומסרתי לבחורה שמלווה ביום יום את האישה שקיבלה מאתנו את משלוח המנות, לפני אכילת העוגה לחמם אותה מעט.
האישה הכינה כוס תה ופרוסת עוגה ביתית נפלא ונימוחה של אחווה.
אני מקווה שהיה לה טעים, אני סמוכה שהצלחנו להמתיק לה את החג מעט.
פורים שמח.

סדרת העוגות הביתית של "אחוה" כוללת עוגת שמרים שוקולד, קינמון ופרג. העוגות איכותיות וטעימות, נמכרות במחיר שווה לכל נפש של כ- 10 שקלים לאריזת 400 גרם. לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק של חברת "אחוה", מוצרי המאפה זוכים להצלחה שכן מדובר במוצר טעים ואיכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמחיר אטרקטיבי. "אנו שמחים לצרף טעם נוסף לסדרת העוגות, קרמל, ונמשיך להקפיד גם במוצר זה על מתן תמורה מירבית לכספו של הצרכן. אנו לא קופאים על השמרים ובקרוב מאוד נפתיע עם מוצרים חדשים נוספים". 

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים. 

מחיר מומלץ לצרכן: 9 – 11 ₪ לעוגה באריזת 400 גרם. להשיג ברשתות השיווק המובחרות. 

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!