יום שבת, 30 באוגוסט 2014

חדש בארץ- הנסיך הקטן תשווק בלעדית בישראל את סדרת ערכות המשחק החדשות והמגניבות של Barbie & me .


חדש בארץ-  הנסיך הקטן תשווק בלעדית  בישראל את
סדרת ערכות המשחק החדשות והמגניבות של Barbie & me .
חברת הנסיך הקטן, יבואנית מוצרי תינוקות וצעצועים מהמותגים המובילים בעולם, משיקה מגוון צעצועים חדש תחת המותג ברבי ואני (Barbie&me).

המגוון כולל שלל אביזרים וסטים למשחק, אשר נועדו ליצור אינטראקציה בין הילדה לבין הברבי שהיא כל כך אוהבת. כל סט משחק מכיל אביזרים לילדה ואביזרים דומים בקטן לברבי האהובה, כך שכל ילדה תרגיש שהיא ברבי בעצמה.

חלק מהסטים עוסקים בתחום האוכל והשתייה כמו הסט 'שייק וקפה' המכיל: מכונת קפה ובלנדר אלקטרוניים, 2 כוסות קפה לילדות עם 2 עוגות שונות ותותים, ולברבי: כוס מילקשייק, כוס קפה ועוגה.

חלק מהסטים הם מתחום הטיפוח, למשל סט שלא ניתן  לפספס הוא סט 'סלון ציפורניים' המכיל תיבה עם מראה ומייבש לק אלקטרוני, ציפורניים להדבקה, מדבקות לציפורניים, פצירה, ספוגית פדיקור, זוג לקים ותיק לברבי.
סט טיפוח נוסף הוא 'סט מפואר לשיער' המגיע גם עם מחליק לשיער לילדה, פן (פועלים על סוללות) ומחליק שיער לברבי. 

גולת הכותרת של המגוון הוא תיק מחליף צבעים. מקרבים את התיק לבגד, לוחצים על הכפתור בקדמת התיק, ו....הופ! התיק החליף את הצבע שלו לצבע של הבגד אליו הוצמד. התיק מגיע בנוסף  יחד עם קישוטים לתיק ותיק לברבי.

עוד בערכות ניתן למצוא :
'סט נעלי מעצבים', 'סט פיקניק לשתיים', 'סט תכשיטים ונעליים', ' תיק מחליף צבעים', 'סט קאפקייקס טעימים', 'סט מהסרטים', 'סט גלידה חלומית' ועוד ועוד... 
מחירי המוצרים נעים בין 59.90 לסטים הקטנים ל- 199.90 לסטים הגדולים המכילים רכיבים אלקטרונים: כגון נורות לד, רכיבי קול וכדומה.

ענבל שלי בת ה-5 קיבלה להתרשמות ראשונית את סט נעלי מעצבים.
היא נכנסה לבית לאחר הקייטנה והופתעה לגלות שמגלה לה הפתעונת מבית ברבי.
היא התיישבה וקישטה לעצמה את נעלי העקב של הברבית שלה.כמובן שהיא רצה לענוד את נעלי העקב הורודות לברביות שלה שנחו להן בבית הברבי שלה.מתנה מקסימה לראש השנה 
מתאים לילדות בנות 3+
למשחק והנאה צרופה...:) 

המוצרים מיובאים  לארץ ע"י חברת "הנסיך הקטן",  אשר מתמחה ביבוא ושיווק צעצועים, כלי כתיבה ומוצרי תינוקות איכותיים, ביניהם מותגי: Tommee Tippee (טומי טיפי), בוב הבנאי , סמי הכבאי, טבע תום ועוד.
לבירור נקודות מכירה: "הנסיך הקטן" 08-9426633.  http://www.littleprince.co.il